Podpora zdravia
Krok 1. – Napojiť (pitný režim)

Voda - zdroj života na planéte. Kvalita vody - to je základný nástroj na rehabilitáciu a podporu zdravia. Po celú dobu života je voda potrebná pre každú bunku v našom tele. Pri narodení dieťaťa telo obsahuje viac ako 80% vody, dospelý človek 70%. S vekom klesá obsah vody v tele pod 60 %, to je starnutie, čiže strata telesných tekutín. Je to spojené s tým, že každodenne sa uvoľňuje z organizmu od 1,5 litra vody a viac. Keďže doplnenie úbytku vody nie je dostatočné, organizmus je nútený „ vytiahnúť ” si ju z vnútorných orgánov, čím po mnohých rokoch dochádza k chronickému odvodňovaniu a preto v starobe sa naša pokožka stáva vyschnutou a drapľavou.

Optimálny príjem tekutín by mal zodpovedať pomeru 30-40 ml/kg telesnej hmotnosti za deň,
( 1,5 l denne / 50 kg človek) čistej vody, nerátajúc iné tekutiny.

Úloha vody pre naše telo je veľmi veľká, pretože všetky metabolické procesy prebiehajú vo vodnom prostredí. Krv, lymfa, sliny, pot, žalúdočné šťavy, žlč, moč, sekréty - to všetko je voda s obsahom rozpustených minerálnych látok a so zásaditou pH (krv má 7,43 pH; slina 7,4 ; lymfa 7,5; moč 5,5). Káva, čaj, šťavy, džúsy, alkoholické nápoje, sýtené nápoje nemôže nahradiť vodu, obsahujú parfumy, farbivá, rôzne prísady, majú nízke pH (sladké limonády, džúsy 3,16 pH; čierny čaj 4,16; čierna káva 5,58) zakysľujú organizmus, t.j vytvárajú kyslé prostredie a tým živnú pôdu pre ochorenia (pozn. všetky onkologické ochorenia vyplývajú z nízkeho pH).

Pitný režim Príznaky dehydratácie

Kvalitná voda nie je len čistá voda, je to voda slabo zásaditá s optimálnou pH, ktorá neutralizuje zakyslený organizmus (dôsledok zlého stravovania, kyslých nápojov, stresu, znečisteného ovzdušia ...). Rovnako dôležité je aj povrchové napätie vody. Pýtate sa, čo je to? Je to vlastne vstrebateľnosť vody do vnútra bunky. Len vstrebateľnou vodou sa dokáže bunka očistiť od toxínov, ale rovnako aj prijať výživu.

Coral-Mine, koralová voda

Coral Club International Vám prináša unikátnu Coral-Mine – koralovú vodu, drvený biely koral SANGO – koralový kalcium (odpradávna známy svojimi liečivými vlastnosťami), ktorý sa ťaží pri ostrove Okinawa. Práve tam sa ľudia dožívajú vysokého veku (priemerný vek nad 100 rokov). Pridaním Coral-Mine - 1 g sáčok do 1,5 l surovej nesýtenej vody, získame za 5 minút vodu obohatenú komplexom prírodných zásaditých minerálnych látok, so záporným okysličovaco-obnoviteľným potenciálom (OOP), silný sorbent, ktorý neutralizuje chlór, soli ťažkých kovov a iné škodlivé prímesi. V neposlednom rade koral štruktúruje vodu, zvyšuje imunitu, upevňuje srdcovo-cievny systém, nervový a kostný systém, nechty, vlasy, zuby, očisťuje ľadviny, pečeň, zlepšuje trávenie, vytvára blahodárne vodné prostredie v organizme, bojuje s chronickou únavou, alergiou, artritídou. Ako silný prírodný antioxidant – podstatne spomaľuje starnutie organizmu (viac informácií o Coral-Mine nájdete v katalógu).

Výsledok je citeľný už po prvom mesiaci jej používania.

Coral - Mine Coral - Mine

Zloženie bieleho koralu Sango

Vyhľadávanie:
Prihlásenie:
Táto stránka je stránkou nezávislého distribútora. Stránka používa materiály z oficiálnej webovej stránky Coral Club
Powered by: Ultracode CMS