Podpora zdravia
Krok 3. – Ochrániť (pred voľnými radikálmi, vplyvu životného prostredia, žiarenia elektr. prístrojov)

21. storočie je storočím boja s voľnými radikálmi, ktoré vznikajú ako výsledok vplyvu životného prostredia, konzumácie syntetickej a ťažko vstrebateľnej potravy, nekvalitnej vody, žiarenia elektronických prístrojov a dokonca, v prirodzených podmienkach, počas obyčajných biologických procesov aj v organizme.

Z WHO štúdie na životné prostredie vyplýva, že viac ako 65% všetkých zdravotných problémov moderného človeka je spojených so životným prostredím.

V súčasnej dobe existuje mnoho prírodných bezpečných profylaktických látok, ktoré pomáhajú telu brániť sa pôsobeniu vonkajších faktorov. Ich použitie v každodennom živote posilňujú imunitný systém, chránia telo pred rôznymi infekciami, poskytujú rýchle zotavenie po chorobe, zlepšujú odolnosť a výkonnosť.

Naša spoločnosť ponúka v súčasnosti najsilnejší superantioxidant, pôvodcu životnej energie, neutralizátor voľných radikálov - MICROHYDRIN. Jedna tobolka Microhydrinu sa svojou antioxidantnou silou rovná sile 80 kg vitamínu С.

Microhydrin je výsledkom vedeckej činnosti dvoch pokolení vedcov a je to jediný potravinársky produkt, za ktorý jeho tvorca PATRIK FLANAGAN v roku 1994 získal Nobelovu cenu.

Čo je to MICROHYDRIN?

Microhydrin je obohatený atóm vodíka oxidom kremičitým. Tento jedinečný spôsob antioxidanta, ktorý v priebehu výkonu stráca elektrón nepremieňa sa na menej nebezpečný voľný radikál, avšak rozpadáva sa na asimilovateľný : horčík, draslík, kremík, kyslík, vodík. MICROHYDRIN násobí nasycovanie krvi kyslíkom, tým zvyšuje fyzické a rozumové schopnosti. Pri biochemickom pozorovaní sa zistilo, že tí, ktorí užívali microhydrin, kyselina mliečna sa im nehromadí v tkanivách, ale sa rýchlo zužitkuje. Je potrebné pripomenúť, že MICROHYDRIN riedi krv, a toto je obzvlášť aktuálne pre ľudí staršieho veku a je to aj prevencia pred infarktom a trombózou.

Microhydrin Microhydrin Plus H-500

NEITRONIKY - ochrana pre užívateľov mobilných telefónov, osobných počítačov, televízorov, mikrovlných rúr pred škodlivým elektromagnetickým žiarením. Viac informácii nájdete v sekcii Produkty - čistota.

Viac informácií nájdete vo videách:

Vyhľadávanie:
Prihlásenie:
Táto stránka je stránkou nezávislého distribútora. Stránka používa materiály z oficiálnej webovej stránky Coral Club
Powered by: Ultracode CMS