Predstavitelia
Predstavitelia Coral Club

Leonid Lapp, prezident spločnosti Coral Club International

Leonid Lapp

Všetko začalo v roku 1997, kedy sa Leonid Lapp zoznámil s produktom Alka-Mine, teraz premenovaný na Coral-Mine. Dobre kvalifikovaný distribútor s dlhoročnými skúsenosťami Business Network, leader v rade MLM firiem, okamžite pochopili, čo za šokujúci potenciál je v tomto produkte. Leonid si nastavil za cieľ, aby tento produkt sa dostal do Ruska a ďalších krajín v zahraničí. Spolu s partnerom - Kazar Megrabyan, sa Leonid rozhodol vytvoriť vlastnú firmu, s kvalitnými produktmi a dynamickým jednoduchým marketingovým plánom.

 

Pôvodne spoločnosť existovala ako americké oddelenia, a potom si kúpili nezávislé postavenie. Bob Bremner a Rolf Ericsson, prezidenti spoločností, ktorá má exkluzívne práva na Alka-Mine v Spojených štátoch amerických a na celom svete, prišli do Ruska a Ukrajiny zvlášť predstaviť Leonida Lappa ako nového prezidenta spoločnosti Coral Club International. Ďalším dôležitým krokom v raste spoločnosti bolo uzavretie partnerskej dohody so spoločnosťou Starostlivosť o telo Royal – RBC Royal Body Care (1. septembra 1999). V dôsledku tohto kroku spoločnosť Coral Club International dostala možnosť stať sa výhradným dodávateľom výrobkov spoločnosti RBC na území bývalého Sovietskeho zväzu a mnohých európskych krajín.

Spoločnosť Coral Club International získala prístup k výrobkom na vysokej technickej úrovni a skvelej kvalite, ale aj znalosti a skúsenosti, ktoré boli nutné pre mladé rastúce firmy.

Existujúce roky výskumov vedeckých laboratórií a práca uznávaných vedcov - priekopníkov, ako sú:

Henry Koanda

Zakladateľ vedeckého výskumu, ktoré viedli k vytvoreniu Microhydrinu.

Patrick Flanagan

zakladateľ Microhydrinu; doktor medicíny, významný vedec, nominovaný na Nobelovu cenu v oblasti koloidnej chémie za jeho dielo "microclusters Flanagan ®" (1994). Jeho prvý vynález bol patentovaný v 14 rokoch. V 17-tich je považovaný za jedného z 10 najviac talentovaných a nádejných mladých vedcov v USA, článok publikovaný v časopise Life. V 19-tich rokoch sa stal najmladším spolupracovníkom, ktorý kedy pracoval v NASA, konzultant kozmického programu "Gemini". Vo veku 23 rokov vytvoril počítačový program pre BMS USA, s pomocou ktorého bol vytvorený prekladateľ "man-delfín" sa 40-timi slovami. Autor uznávaných kníh napr. o kozmickej energii a veľké pyramídy Cheops (Egypt). Zaznamenaný do Guinessovej knihy rekordov. Kolega a nástupca, dvojnásobného nositeľa Nobelovej ceny Dr. Henri Coanda. Profesor, doktor medicíny, doktor filozofie. Len v oblasti zdravia má viac ako 200 vynálezov.

Syntetizoval látku, ktorá napodobňuje liečivé vlastnosti "živej vody" a dostala značku "microclusters Flanagan ®-Kryštalická energie-Hydrocel. Unikátny katalyzátor, založený na mikroklasternej technológii, ktorý umožňuje maximálne zvýšiť asimiláciu potravín a energetickú hodnotu potravinových doplnkov. Pár kvapiek - a radikálne zlepšuje kvalitu akékoľvek neočistenej vody, zabezpečuje krištáľovo čistú a navyše mineralizovanú vodu, nasýtenú živú energiu, ktorá má vlastnosti prírodnej vody z ľadovcov. Ale ešte viac hodnotnejším objav (si myslí Patrick Flanagan) je Microhydrin.

Christopher Hils

„Otec spiruliny“ vedec, ktorý zasvätil život výskumu Spirulina. Študoval jej úžitkové vlastnosti, ako pracovať z najdokonalejších "know-how" doplnkov stravy potravín na jej základe; Otvorené svetu (1979), svoju jedinečnú biologickú hodnotu, bohatú zásobáreň živín mikro a makro prvkov. Identifikoval a oddelil zo Spiruliny mocný antioxidant a pomenoval ho Fikoten (Phycotene), ktorý obsahuje veľké množstvo karotenoidov. Harvard zdravotná univerzita hodnotí Fikoten za najlepší z potravinových antioxidantov. Významný vedec, humanista, výskumník, Dr. Ch. Hills, začal svoju kariéru ako mladý vedec. Sníval tom ako dať svetu riešenie problému hladu, chorôb (najmä u detí) a možnosť žiť dlhšie a zostať zdravý.

Rolf Ericsson

Clinton Howard

Predseda závodnej preventívnej lekárskej Group, osoba, ktorá má exluzívne práva na Alka-Mine, premenovaných na terajší Coral Mine.

7 rokov práce na regionálnych a medzinárodných seminároch, kde sa väčšina prominentných vedcov a podnikateľov podelili o svoje vedomosti a skúsenosti, medzi nimi:

Zakladateľ RBC - Clinton Howard (USA), autor knihy "Colo-Vada" - Albert Zehr (Kanada), Ralph Ericson (Švédsko), akademik RAMENA, profesor Kaznacheev VP, Donna Bah (USA), Janina Avilla (USA), Eliáš Kondratijev (USA), Dave Sanduval (USA), Curt Grange (USA), Gunilla Sedergren (Švédsko), Wale Horbrug (USA), akademik Borodin OSN (Rusko) a mnoho ďalších.

Od roku 2005 všetky krajiny v Európe, sa pripojili k veľkému rozdeleniu workflow CCI. Našim zástupcom kancelárie boli otvorené v Nemecku, Varšave, Poľsko, Taliansko a Izraela.

Hlavným úspechom spoločnosti "Coral Club International" je veľký počet ľudí, ktorí si naozaj zmenili svoj život.

Vyhľadávanie:
Prihlásenie:
Táto stránka je stránkou nezávislého distribútora. Stránka používa materiály z oficiálnej webovej stránky Coral Club
Powered by: Ultracode CMS