Predstavitelia
Predstavitelia a zástupcovia spoločnosti Royal Body Care

Royal Body Care

Vďaka novým technológiám, sa dnes najvýznamnejší vedci sveta zaoberajú systémom prenosu živín, tj látky patria prenos výživných molekúl priamo do bunky. Preto jednotlivci, ktorí používajú tieto prostriedky, dosahujú vynikajúce výsledky.

Americká spoločnosť Royal Body Care (RBC) - "Kráľovská starostlivosť o telo", pomocou moderných nanotechnológií, vyvinula nový rad produktov. Najlepšie potravinové doplnky a RBC výrobky pre starostlivosť o pleť a telo vyrobené s prídavkom nano (nanoklastry).

Nanoklastry sú aktívne zložky v biologicky aktívnych potravinových doplnkoch. Prítomnosť nanoklastry poskytuje kompletný asimilácii a optimálnu funkciu BAD (biologicky aktívnych doplnkov). Nanoklastry sú malé častice, ktoré nesú záporný náboj a prispievajú ku zvýšenej absorpcii, asimilácii a vstrebávanie živín do tela na bunkovej úrovni, neutralizujú voľné radikály, zvyšujú jej hydratáciu, atď

Spoločnosť Royal Body Care bola založená v roku 1991 Clintonom Howardom. Nachádza sa v Irving, Texas, USA. Má rozlohu 10 tisíc m2, kde je sídlo spoločnosti, výskumné laboratóriá, kancelárie a oddelenie dodávky hotových výrobkov.

Royal Body Care

Clinton Hovard – zakladateľ spoločnosti Royal BodyCare (kráľovská kozmetika)
Dr. Albert Zehr (vľavo) – tvorca unikátneho očistného programu Colo-Vada-Plus
Christopher Hils - vedec, ktorý zasvätil život výskumom Spirulina.

Clinton Howard, prezident spoločnosti a jej výkonný riaditeľ.
V roku 1958 založil americkú biozdravotnickou korporácii, ktorá bola zložená zo siete 40 laboratórií na území Spojených štátov.
V roku 1969, on a jeho firma sa zlúčila s najväčšou sieťou zdravotníckych laboratórií s názvom National Health Laboratory.
V roku 1974 založil Karrintongské laboratória, ktoré začali vyrábať produkty pre starostlivosť o pleť.
V roku 1981 zorganizoval výskumné práce na štúdii o aloe. Výsledkom čoho bola prvýkrát oddelená z aloe aktívna látka - asemannan.
Po jeho odchode do dôchodku v roku 1990, v roku 1991, založil spoločnosť Royal Body Care »(RBC).

N. Rogers, viceprezident pre medzinárodné vzťahy.
Pôsobil v známej spoločnosti Avon a Natures Sunshine Products (NSP). Za jeho pôsobenia jeho spoločnosti otvorili pobočky v 25-tich krajinách.

Albert Zehr, doktor medicíny a výživy.
Má 15 rokov vedeckého vývoja a praktické skúsenosti pri vytváraní vzorcov racionálnej výživy. Autor populárnych kníh. Najväčšej slávy dosiahol v súvislosti s vytvorením Colo-Vada - unikátny komplex hĺbkového čistenia na bunkovej úrovni, ktorý sa nachádza v harmónii s normálnou funkciou organizmu.

Patrick Flanagan, doktor medicíny.
Významný vedec, nominovaný na Nobelovu cenu v oblasti koloidnej chémie za jeho dielo "microclusters Flanagan®" (1994). Jeho prvý vynález bol patentovaný v 14 rokoch. V 17-tich je považovaný za jedného z 10 najviac talentovaných a nádejných mladých vedcov v USA, článok publikovaný v časopise Life. V 19-tich rokoch sa stal najmladším spolupracovníkom, ktorý kedy pracoval v NASA, konzultant kozmického programu "Gemini". Vo veku 23 rokov vytvoril počítačový program pre BMS USA, s pomocou ktorého bol vytvorený prekladateľ "man-delfín" sa 40-timi slovami. Autor uznávaných kníh napr. o kozmickej energii a veľké pyramídy Cheops (Egypt). Zaznamenaný do Guinessovej knihy rekordov.

Dr. Henri Coanda, profesor, doktor medicíny, doktor filozofie
Kolega a nástupca, dvojnásobného nositeľa Nobelovej ceny. Len v oblasti zdravia má viac ako 200 vynálezov. Syntetizoval látku, ktorá napodobňuje liečivé vlastnosti "živej vody" a dostala značku "microclusters Flanagan ®-Kryštalická energie-Hydrocel. Unikátny katalyzátor, založený na mikroklasternej technológii, ktorý umožňuje maximálne zvýšiť asimiláciu potravín a energetickú hodnotu potravinových doplnkov. Pár kvapiek - a radikálne zlepšuje kvalitu akékoľvek neočistenej vody, zabezpečuje krištáľovo čistú a navyše mineralizovanú vodu, nasýtenú živú energiu, ktorá má vlastnosti prírodnej vody z ľadovcov. Ale ešte viac hodnotnejším objav (si myslí Patrick Flanagan) je Microhydrin.

Otto Warburg, chemik
Držiteľ Nobelovej ceny za výsledky štúdií z kyslíka a rakoviny za rok 1932
. Objavil, že žiadne choroby, vírusy, baktérie alebo pleseň nemôže prežiť v prítomnosti kyslíka. Čo to znamená? A skutočnosť, že všetky tieto choroby pôsobiace na vírusy, baktérie a plesne sa vyskytujú v tých častiach tela, kde je zle dodávaný kyslík. Tento vedec prisúdil tento jav k pH tekutinám v ľudskom tele.

Christopher Hills, otec Spiruliny
Otvorené svetu (1979), svoju jedinečnú biologickú hodnotu, bohatú zásobáreň živín mikro a makro prvkov. Identifikoval a oddelil zo Spiruliny mocný antioxidant a pomenoval ho Fikoten (Phycotene), ktorý obsahuje veľké množstvo karotenoidov. Harvard zdravotná univerzita hodnotí Fikoten za najlepší z potravinových antioxidantov. Významný vedec, humanista, výskumník, Dr. Ch. Hills, začal svoju kariéru ako mladý vedec. Sníval tom ako dať svetu riešenie problému hladu, chorôb (najmä u detí) a možnosť žiť dlhšie a zostať zdravý.

www.rbclifesciences.com

Vyhľadávanie:
Prihlásenie:
Táto stránka je stránkou nezávislého distribútora. Stránka používa materiály z oficiálnej webovej stránky Coral Club
Powered by: Ultracode CMS